Oferta imprezowa

Chrzciny

Chrzciny

w restauracji lisia nora

Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu całej rodziny, dlatego jego organizację warto powierzyć specjalistom.

Wspólnie z naszym personelem z przyjemnością zadbamy, aby były to niezapomniane chwile, do których będziecie Państwo chętnie powracać w swych wspomnieniach.

Jesteśmy restauracją rodzinną z wieloletnią tradycją. Nasz lokal znajduje się w centrum Radomia, co ma ogromne znaczenie logistyczne. Naszym klientom służymy radą, pomocą i doświadczeniem zapewniając kompleksową organizację uroczystości. Poczynając od menu skomponowanego zgodnie z Państwa oczekiwaniami, poprzez stosowny wystrój sali, układ stołów, po sprawowanie pieczy nad prawidłowym przebiegiem całej uroczystości.

Sprostamy

najbardziej wymagającym

Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym gustom. Serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Specjalnie dla Państwa nasi kucharze przygotowują posiłki ze świeżych warzyw i najlepszych jakościowo produktów. Szeroki wybór dań i przystawek gwarantuje, że każdy wybierze coś dla siebie. Również w sztuce cukierniczej jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wyszukane podniebienia naszych klientów. Nasze wypieki i desery nie mają sobie równych.

Personel naszej restauracji to ciepłe i serdeczne osoby, wspólnie tworzymy wyjątkową i rodzinną atmosferę tego miejsca.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych oraz zadowoleni klienci, którzy chętnie do nas wracają to najlepsze świadectwo dla naszej pracy.

Zapraszamy do kontaktu 

w celu opracowania specjalnej oferty
zgodnej z Państwa oczekiwaniami.