Oferta imprezowa

przyjęcie komunijne

Komunia

przyjęcie komunijne

Pierwsza Komunia Święta, to jedna z najpopularniejszych i najważniejszych uroczystości rodzinnych. Powierzenie organizacji komunijnego przyjęcia ekspertom sztuki gastronomicznej, pozwala Rodzinie na wspólne celebrowanie tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Nasza restauracja, to doskonałe miejsce do organizacji tego typu imprez okolicznościowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Specjalnie dla Państwa tworzymy komunijne menu w oparciu o dania kuchni polskiej i europejskiej. Nasi kucharze przygotowują dania tylko ze świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Specjalnie dla naszych gości przygotowujemy listę deserów oraz tort komunijny.

Przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej w restauracji lisia nora w radomiu
Przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej w restauracji lisia nora w radomiu
Dbamy

o detale

Dbamy o detale, ponieważ to one tworzą wyjątkową całość. Zgodnie z oczekiwaniami zapewniamy odpowiedni wystrój lokalu i dekorację stołów, a profesjonalna obsługa dba o Państwa komfort i przyjazną atmosferę. Zapewniamy także animatora zabaw dla naszych najmłodszych gości.

W naszej restauracji przygotowujemy przyjęcia komunijne dbając o szczegóły, aby mogli Państwo w spokoju cieszyć się każdą chwilą w tym wyjątkowym dla Was dniu.

Zapraszamy do kontaktu 

w celu opracowania specjalnej oferty
zgodnej z Państwa oczekiwaniami.