Oferta imprezowa

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Urodziny

W RESTAURACJI LISIA NORA

Organizujesz urodziny swoich marzeń? A może planujesz przyjęcie niespodziankę dla swojego dziecka, współmałżonka, rodzeństwa czy któregoś z rodziców? Zapraszamy.

Zorganizowanie przyjęcia w restauracji pozwoli Państwu biesiadować bez konieczności martwienia się o przygotowanie posiłków, obsługę gości czy wystrój wnętrza i sprzątanie.

Nasza restauracja to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Radomia. Gwarantujemy organizację niepowtarzalnej imprezy urodzinowej. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli dołączycie Państwo do grona jubilatów, którzy w naszym lokalu świętowali swój wyjątkowy dzień.

Nasi kucharze i cukiernicy przygotują dla Państwa wyborne dania obiadowe, przekąski, a także pyszne desery i tort, którego nie może zabraknąć na urodzinowej imprezie.

przyjęcie urodzinowe w restauracji lisia nora w radomiu
przyjęcie urodzinowe w restauracji lisia nora w radomiu

  Kameralny klimat

  RODZINNA ATMOSFERA

  Specjalnie na tę okoliczność dostosujemy przestrzeń lokalu do Państwa oczekiwań. Niezwykły, kameralny klimat tego miejsca pozwala nam tworzyć serdeczną i rodzinną atmosferę.

  W przypadku przyjęć urodzinowych organizowanych dla naszych najmłodszych gości gry i zabawy prowadzą animatorzy.

  Jesteśmy elastyczni i otwarci na życzenia naszych Klientów. Pamiętamy, że urodziny to nie tylko okazja do wspólnego świętowania, ale również czas umacniania więzi oraz tworzenia wyjątkowych wspomnień, które na pozostaną na lata w naszej pamięci.

  Zapraszamy do kontaktu

  w celu opracowania specjalnej oferty
  zgodnej z Państwa oczekiwaniami.