O nas

Lisia Nora

Lisia Nora

RESTAURACJA W RADOMIU

Zastanawiasz się, gdzie dobrze zjeść w Radomiu? Odwiedź Restaurację Lisia Nora i delektuj się smakiem pysznych potraw polskiej i europejskiej kuchni.

Lisia Nora to miejsce, które powstało z pasji i miłości do dobrej kuchni. To miejsce, gdzie zjesz wyśmienity, tradycyjny obiad i poznasz polskie smaki w nieco innym wydaniu. To tutaj spędzisz wyjątkowe chwile w gronie rodziny czy przyjaciół.

Ekipa Lisiej Nory codziennie dokłada wszelkich starań, by Goście wychodzili z restauracji na 100% usatysfakcjonowani, zadowoleni i pojedzeni. Zależy nam, aby wizyta w naszej restauracji została zapamiętana na długi czas, a nie stanowiła wyłącznie posiłek, jakich wiele.

Wiemy, że wszystko ma znaczenie – począwszy od odpowiednio dobranego wystroju po miłą i kompetentną obsługę oraz oczywiście smaczne jedzenie. W Lisiej Norze dbamy o to, aby w każdym z tych aspektów plasować się na pierwszym miejscu spośród wszystkich lokali gastronomicznych w Radomiu.

W Lisiej Norze próbujemy łączyć klasykę i tradycję z nutą nowoczesności – i wychodzi nam to świetnie, o czym świadczą liczne pochlebne opinie naszych zadowolonych Klientów!

dania w restauracji lisia nora w radomiu
wnętrze restauracji Lisia Nora